+48 502 386 386 karol@wygodnyrower.pl

 

Dla klienta indywidualnego

Dla klientów z Warszawy:

Odbierzemy i dostarczymy Twój rower do serwisu!

Mieszkasz w Warszawie? Skorzystaj z naszego wygodnego Mobilnego Serwisu Rowerowego! Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, my przyjedziemy, odbierzemy Twój rower i zajmiemy się jego serwisem.

Szybka i profesjonalna obsługa na miejscu: Jeśli naprawa jest możliwa do wykonania na miejscu, nasi specjaliści z przyjemnością to zrobią. W przypadku bardziej skomplikowanych napraw, zabierzemy Twój rower do jednego z naszych specjalistycznych punktów serwisowych i, zgodnie z Twoim życzeniem, dostarczymy go z powrotem lub umówimy termin odbioru.

Grupowe serwisy rowerowe: Możesz również zorganizować serwisowanie rowerów dla swojej rodziny, sąsiadów lub kolegów z pracy.

Przystępne ceny i elastyczne warunki: Standardowy koszt dojazdu na terenie miasta stołecznego Warszawy wynosi 60 zł za jednorazowy transport roweru w 1 stronę. Przy większej liczbie rowerów ceny ustalamy indywidualnie, dostosowując się do Twoich potrzeb.

Pojemność transportowa: Nasza przyczepa transportowa może pomieścić jednorazowo aż do 20 rowerów, co czyni nas idealnym rozwiązaniem dla większych grup i wydarzeń.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się więcej!
Zadzwoń: +48 735 386 386 lub napisz: smolna@wygodnyrower.pl (prosimy o dopisanie 'Mobilny Serwis Rowerowy’ w temacie).

 

serwis-rowerowy-warszawa-cennik

Chcesz zorganizować Mobilny Serwis Rowerowy lub dowiedzieć się więcej na temat usługi?